• LOXONE Weather Service na 1 rok

Symbol: 100025

Usługa Weather Service

308.51
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Kurier DPD 19
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Usługa Weather Service przekazuje dane pogodowe i prognozy do Miniservera:

  • precyzyjne dane, wyliczone ściśle dla danej lokalizacji
  • perfekcyjny do systemu automatycznego zacieniania oraz regulacji temperatury
  • liczne wartości, aktualizowane co godzinę
  • zintegrowany bezpośrednio z aplikacją Loxone
  • łatwa i wygodna aktywacja online

Weather Service pracuje na podstawie danych od czołowych, światowych serwisów pogodowych. Przy uwzględnieniu lokalizacji okolicznych stacji meteorologicznych, usługa dostarcza użytkownikowi tak dokładnych danych pogodowych, jak to tylko możliwe.

Automatyczne zacienianie

Dysponując aktualnymi danymi pogodowymi, dostarczonymi przez Weather Service, system zacieniania ustawia się automatycznie. W lato system automatyki chroni budynek przed zbyt wysokimi temperaturami, a w zimę wykorzystuje energię słoneczną do ogrzewania pomieszczeń.

Nawadnianie ogrodu

Miniserver steruje nawadnianiem ogrodu na podstawie prognoz pogody. Gdy otrzyma informacje o zbliżających się opadach, nie uruchamia nawadniania. W czasie upału włączy się automatycznie, nawet podczas nieobecności użytkownika.

Regulacja temperatury

Na podstawie precyzyjnych prognoz istnieje możliwość regulowania pracy systemu ogrzewania. To szczególnie ważne w okresie przejściowym, gdzie usługa pomaga utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniach.

Indywidualnie

Na podstawie danych pogodowych, można skonfigurować indywidualnie dopasowane funkcje. Na przykład w zimne dni lub przy zapowiedzi deszczu, niebieskie światło w strefie wejściowej przypomni, żeby zabrać kurtkę.

Pełna integracja z aplikacją Loxone

Weather Service jest w pełni zintegrowany z aplikacją Loxone. Aktualne dane pogodowe i prognozy są zawsze widoczne na smartfonie w postaci przejrzystej wizualizacji.

 

* Warunki - Korzystanie z serwisu pogodowego wymaga połączenia Miniservera z internetem, ponieważ dane pogodowe są pobierane z serwera zewnętrznego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie