• Kategorie
  • Szukaj
  • LOXONE

W pełni zautomatyzowany budynek, możliwość zdalnego dostosowania temperatury, oświetlenia i zacienienia za pomocą smartfona? Tak, to możliwe! Najlepszym tego dowodem jest Loxone, czyli kompleksowe rozwiązanie umożliwiające kontrolę oraz dopasowanie przestrzeni zarówno domowej, jak i komercyjnej do indywidualnych potrzeb niezależnie od miejsca, w którym w danym momencie się znajdujesz. Wracasz z podróży i chcesz dostosować temperaturę w domu na czas swojego przyjazdu? Zapomniałeś zabezpieczyć dom za pomocą rolet, które skutecznie zniechęcą włamywaczy? Wystarczy, że zainwestujesz w Loxone smart home, a wszystkie te czynności wykonasz zdalnie za pomocą kilku ruchów na swoim smartfonie.

Usługa Weather Service
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Duża dostępność
339.48
szt. Do przechowalni
Centralna jednostka sterująca do automatyzacji inteligentnych domów, obiektów komercyjnych i projektów specjalnych Loxone.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Średnia dostępność
2031.96
szt. Do przechowalni
Centralna jednostka sterująca do automatyzacji inteligentnych domów, obiektów komercyjnych i projektów specjalnych Loxone.
Wysyłka w ciągu 5 dni
Dostępność Średnia dostępność
3383.73
szt. Do przechowalni
Oryginalna karta Micro-SD klasy przemysłowej o pojemności 8 GB z najnowszym firmware do twojego Miniservera.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Wybierz Loxone inteligentny dom i zautomatyzuj domową przestrzeń

Jeszcze do niedawna zautomatyzowana przestrzeń oraz możliwość jej kontroli za pomocą urządzeń mobilnych uchodziły za element filmowego scenariusza, w postaci zapowiedzi, jak będzie wyglądać przyszłość. Nie musieliśmy jednak długo czekać, aby to rozwiązanie stało się rzeczywistością. W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezbędne elementy od Loxone, aby stworzyć inteligentny dom. Loxone Miniserver doskonale sprawdzi się w przypadku nowo budowanych domów, obiektów komercyjnych oraz projektów specjalnych, pozwalając na zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu oraz oszczędności od momentu zakończenia budowy. Z kolei Miniserver Go równie świetnie spełni swoje zadanie w budynkach remontowanych, których właściciele są gotowi przekonać się o zaletach wynikających z automatyzacji przestrzeni.

Loxone smart home - możesz obsługiwać budynek z dowolnego miejsca

Loxone to nie tylko innowacyjne wyposażenie, ale także narzędzia programowe. Jeśli chcesz wykorzystać potencjał swojej przestrzeni domowej, wypróbuj aplikację Loxone smart home, która umożliwia łatwą i szybką obsługę większości wyposażenia technologicznego, zaczynając od oświetlenia i zacienienia, przez monitoring, po muzykę. Co więcej, w asortymencie naszego sklepu online zakupisz usługi zintegrowane z Loxone inteligentny dom. Jedną z nich jest Weather Service, która przekazuje podstawowe dane pogodowe oraz prognozy na zbliżające się dni do serwera. Na ich podstawie system dostosowuje zarówno pracę ogrzewania, jak i żaluzji, rolet czy markiz w budynku.

Kto szczególnie doceni możliwość korzystania z systemu Loxone w swoim domu?

System Loxone jest idealny m.in. dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą sobie pozwolić na swobodne poruszanie się po danej przestrzeni. Jeżeli więc chcesz ułatwić codzienne funkcjonowanie np. bliskiej osobie niepełnosprawnej, gwarantujemy, że na pewno doceni ona możliwość ogrzewania danego pomieszczenia lub regulacji oświetlenia na odległość. Istotną zaletą systemu Loxone Smart Home jest fakt, iż opanowanie wszystkich jego funkcji przychodzi z dużą łatwością i zajmuje niewiele czasu. Z rozpoznaniem opcji systemu nie będą mieć zatem problemu przede wszystkim osoby starsze, mające dotychczas niewiele styczności z tego rodzaju technologią. Dzięki Loxone każdy ma szansę stworzenia domu nowoczesnego oraz innowacyjnego, ułatwiającego wykonywanie codziennych czynności jeszcze szybciej i bez konieczności wstawania z łóżka lub kanapy.

Loxone Smart Home – sposób na zwiększenie wartości swojego domu

Z jakich jeszcze powodów warto zainwestować w system Loxone? Inteligentny dom stworzony za jego sprawą na pewno zyska na wartości i stanie się bardziej atrakcyjny w oczach innych osób. Jeżeli więc zechcesz w przyszłości dokonać jego sprzedaży, będziesz mógł zażądać większych pieniędzy, a przy tym bez wątpienia skuteczniej zachęcić potencjalnego kupca do nabycia Twojej nieruchomości. W końcu chyba każdy lubi, gdy zaawansowane technologiczne rozwiązania, a za takie uznać należy Loxone Smart Home, wyręczają nas w różnych sytuacjach. Mając zatem do wyboru dom wyposażony w tego typu innowacje lub ich pozbawiony, większość osób zdecydowałaby się zapewne zamieszkać w tym pierwszym. Poza tym opisywany system pozwala poczuć się we własnych czterech ścianach w pełni komfortowo i po ciężkim dniu w pracy lub szkole odpocząć, nie wymuszając ręcznego wykonywania wielu codziennych czynności, które są przecież w stanie zabrać sporo energii. Loxone zadba o to, by Twój dom pozostawał zawsze maksymalnie dostosowany względem Twoich potrzeb, nie zmuszając Cię praktycznie do żadnego wysiłku.