• ROBUS600BDKCE - zestaw automatyki do bram przesuwnych

Symbol: ROBUS600BDKCE

Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 600 kg, siłownik samohamowny ROBUS600 z wbudowaną centralą sterującą RBA3 BLUEBUS, silnik 24V, radioodbiornik OXIBD, 2 piloty trzykanałowe ON3EBD, fotokomórki EPMB, lampa sygnalizacyjna ELDC.

3013.50
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier DPD 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Zestaw do bram przesuwnych o ciężarze do 600 kg: siłownik samohamowny ROBUS600 z wbudowaną centralą sterującą RBA3 BLUEBUS, silnik 24V, radioodbiornik OXIBD, 2 piloty trzykanałowe ON3EBD, fotokomórki EPMB, lampa sygnalizacyjna ELDC.

 

BLUEBUS: system umożliwia podłączenie urządzeń peryferyjnych za pomocą przewodu 2-żyłowego.

 

Szybki: regulowana prędkość przesuwu bramy.

 

Praktyczny: wbudowana modułowa centrala sterująca BLUEBUS, tylko trzy przyciski programowania, wyjmowane wtyczki do podłączeń.

 

Wygodny: funkcja częściowego otwarcia bramy w standardzie (funkcja furtki).

 

Inteligentny: siłownik w czasie programowania automatycznie zapamiętuje położenia krańcowe bramy (autoprogramowanie).

 

Bezpieczny: stała kontrola podłączonych urządzeń, lampa sygnalizuje niesprawne działanie systemu - ilością mignięć określa typ błędu (autodiagnoza), amperometryczny system wykrywania przeszkody, łagodny start przy otwieraniu i zwolnienie przy zamykaniu.

 

Zaawansowany: siła, tryb pracy, prędkość, mogą być regulowane na kilku poziomach.

 

Funkcja master/slave: synchronizowanie pracy dwóch siłowników.

 

Funkcja serwisowa: kontrolka sygnalizuje potrzebę wykonania konserwacji po wcześniej zaprogramowanej ilości cykli.

 

Oszczędny: kiedy system nie jest używany, przechodzi w tryb „uśpienia”, redukując zużycie energii.

 

Zawsze pracuje: dzięki akumulatorowi awaryjnemu PS124 (opcja), siłownik otworzy i zamknie bramę, nawet w przypadku braku zasilania.

 

W skład zestawu wchodzi dwukierunkowy pilot Era One BiDi umożliwiający zaawansowane sterowanie bramami wjazdowymi i garażowymi. Pilot Era One BiDi to zaawansowane technologicznie rozwiązanie najnowszej generacji. Pozwala ono na sprawdzenie w dowolnym momencie m.in. statusu bramy wjazdowej lub garażowej (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta). Po raz pierwszy w automatyce domowej zastosowano tu technologię Near Field Communication (NFC), umożliwiającą bezpośrednią komunikację pilota ze smartfonem.

 

Era One BiDi współpracuje z nowymi modułami radioodbiorników OXI BiDi, dzięki czemu może nie tylko wysyłać polecenia do urządzeń wykonawczych, ale też otrzymywać informacje zwrotne. Na przykład po naciśnięciu na pilocie przycisku otwarcia lub zamknięcia bramy dioda LED umieszczona w rogu pilota zapala się na zielono potwierdzając, że polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy. Z kolei po naciśnięciu przycisku „i” dioda świeci na zielono jeśli brama jest otwarta, na czerwono jeśli jest zamknięta lub na pomarańczowo jeśli brama jest otwarta częściowo lub jest w ruchu. Niski stan baterii lub ewentualne błędy w komunikacji lub pracy automatyki są sygnalizowane poprzez wibracje całego pilota.

 

Możliwość zastosowania indukcyjnych wyłączników krańcowych.

 

Złącze radiowe typu OXI, SMXI, SMXIS.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie